סדנאת תיפוף לילדים- הקצב זורם להם בגוף

סדנאת תיפוף לילדים

אם תרשמו בגוגל סדנאת תיפוף לילדים, הטעות היא במקור. אז נכון שצריך לרשום סדנת אבל בכל מקרה הכוונה היא איך אתם יכולים לקחת את הילדים האנרגטיים שלכם, ולנתב אותם למשהו טוב ומועיל עבורם. קצבי שמתאים לאנרגיה והשמחה שיש בהם.

אין ילד שלא תמצא אותו מתופף על השולחן בכיתה, או על השולחן במטבח. זה זורם להם בדם, ואם יש לכם ילדים כאלה, הגיע הזמן שתרשמו אותם לסדנת תיפוף לילדים.

יש כל מיני סדנאות תיפוף שמפתחות את הקצב ומעניקות לילדים חוויה. יש סדנת תיפוף על כלים לא שגרתיים.- על הגוף וגם על חביות, דליים ומה שיש. מתופפים עם מקלות של מטאטא ויוצרים מקצבים ששום מערכת תופים לא יוצרת. תיפוף שבא מאהבה ומהטבע.

חשוב לומר כי תיפוף מפתח את הקואורדינציה, את הקצב המוזיקלי, את השמיעה ואת השליטה בידיים. הוא מפתח את הריכוז, מעניק לילד חוויה פנימית ומי יודע, אולי יום אחד הוא יקים עוד פינק פלויד…

 

על אפריקה שמעתם- עכשיו תתחילו לתופף. סדנת תיפוף. 

את הקצב והמוזיקה מייחסים לילדי אפריקה. יש מקצבים אפריקאים אותנטיים ובסדנה של תיפוף אפריקאי, נעשה לילדים היכרות עם מקצבים שונים מיבשת אפריקה. את הסדנה מעבירים אמני תיפוף מאפריקה, 30 תופי דג'מבה ורקדנית שרוקדת לפי הקצב.

זוהי חוויה מהמקום בו צמח הבלוז והקצב בעולם. אתם יכולים להזמין את זה כבילוי של קבוצת חברים, התארגנות של כמה משפחות, או מפגש של עובדים. הכי מקורי והכי מגבש. הפעילות הזו תורמת לגוף ולנשמה, פותחת את הערוצים וגורמת לכם להשתחרר מלחצים ולהרגיש את הקצב זורם בגוף. זוהי סדנאת תיפוף לילדים ולמבוגרים המשלבת מוסיקה ותנועה, משכללת את הקואורדינציה אבל בעיקר מעניקה לכם חוויה רוחנית חזקה של קצב. 

 

לתופף על דלי- איזה כיף

את סדנאת התיפוף (סדנת תיפוף) אפשר להעביר לקבוצה של 100 איש. הציוד שלכם יהיה הגוף, פחים, דליים, מקלות של מטאטא ובעיקר הקצב הפנימי שלכם. זוהי חוויה אישית מאוד עמוקה, מתאימה ליום נישואין, ימי הולדת וכל אירוע אחר. בר או בת מצווה, מזמינים את כל הכיתה ומתופפים. אין חוויה יותר כיפית מזה.

כאשר מדובר בקבוצה של עובדים, אין מקום יותר משחרר ותורם לאנרגיה שלכם מאשר החיבור למוזיקה, או במקרה הזה החיבור לתוף או לדלי או לחבית. חוויה מרגיעה, שלווה ורוחנית שתייצר לכם אנרגיה חדשה ותשלח אתכם למחוזות אפריקה הגדולה, והכל רק בגלל התוף. 

לחזרה לעמוד הבית

מלאו את הפרטים