הפקת אירועים עסקיים

שוב עמוס מהרכש מנחה תחרות תחפושות?

אירועים עסקיים עם ג'אמן הם סיבה טובה להגיע לעבודה.

ימי גיבוש, טיולים, ערבי מחלקה, אירועים לחגים או כל דבר אחר – אנחנו שם.  מופעים אינטגרטיביים, הפעלות קהל, מופעי אש ותאורה, ועוד המון הפתעות שיעשו כל אירוע לחגיגה גדולה.

מלאו את הפרטים

Play Video

5 טיפים להפקת אירועים עסקיים – תתחילו לחשוב כמו המקצוענים

כל עסק צריך לעשות הכול בכדי להגיע אל הלקוחות שלו בצורה החכמה ביותר שיש. העניין הוא שכיום פרסום ממש לא משיג את המטרות שלו וכי הלקוחות פשוט מסננים אותו. כך אנחנו יכולים לראות מעבר הולך וגדל של עסקים אל אירועים עסקיים והבנה כי אירועים אלו יכולים לחשוף את העסק בצורה הרבה יותר טובה לצרכנים שלו, זה לא מספיק לבנות חנות וירטואלית ולקוות שהלקוחות יזרמו אליו ללא חשיפה כלשהיא.

כמובן שהאירוע חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר שיש ועל כן הבאנו לכם 5 טיפים להפקת אירועים עסקיים.

קבעו תקציב מראש

עליכם לקחת בחשבון כי הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו הוא התקציב של האירוע. עליכם להבין בדיוק כמה אתם יכולים להוציא על האירוע ורק לאחר שהבנתם זאת אתם יכולים להתחיל להוציא כספים בהתאם לתקציב הזה כאשר ברור כי בשום פנים ואופן אסור לחרוג ממסגרת התקציב.

תכננו, תכננו ושוב תכננו

נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא כי יש משמעות אדירה לנושא התכנון. אתם צריכים לעשות הכול בכדי לתכנן את האירוע בצורה החכמה ביותר שיש כאשר אתם צריכים לעבוד על פי תכנית ברורה וסדורה. כאן המקום לציין כי אפשר להיעזר במפיקי אירועים אשר יעזרו לכם לתכנן את האירוע וגם לבצע זאת בצורה טובה.

סמכו על המפיק שבו בחרתם

נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון היא כי יש משמעות אדירה למפיק שבו אתם בוחרים. אך עליכם לזכור כי מרגע שבו בחרתם במפיק אתם צריכים לסמוך עליו שהוא יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. כמובן שהדעה שלכם היא חשובה ביותר והיא הדעה הקובעת אך כדאי להקשיב למפיק ולהערות שלו מכיוון שבסופו של יום הוא איש המקצוע ובעל הניסיון בתחום ההפקה.

התאימו את האירוע למשתתפים

יש הבדל עצום בין הפקות אירועים המכוון לקהל של בני שמונה עשרה ובין אירוע אשר מכוון אל אנשי עסקים בני ארבעים ושישים. אתם צריכים להיות בטוחים כי האירוע יתאים לקהל היעד שהולך להשתתף בו ועליכם לתכנן את האירוע בהתאם לניתוח שאתם עושים לקהל יעד זה.

אל תשכחו את החלק האומנותי באירוע

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא כי יש משמעות אדירה לחלק המוזיקלי והאמנותי באירוע וכי אתם צריכים לעשות הכול בכדי להבטיח כי החלק הזה יעבור בצורה הטובה ביותר ויענה על הציפיות של המשתתפים באירוע מכיוון שבסופו של יום סביר להניח שלחלק זה הם הכי מצפים.

מה היא חברת הפקת אירועים טובה? כל מה שעליכם לדעת לפני האירוע שלכם

קשה לדמיין היום מצב שבו נצליח להפיק אירוע ללא עזרה של חברת הפקות אירועים. אין זה משנה אם אנחנו מדברים על חתונה או על אירוע עסקי אתם חייבים להבין כי יש השפעה אדירה לשאלה האם אתם שוכרים חברת הפקה או לא.

על רקע זה אנחנו חייבים גם לציין כי אתם צריכים לבחור את מפיקי האירועים הטובה ביותר מכיוון שככל שהחברה תהיה יותר טובה כך האירוע שלכם יהיה יותר טוב. על כן עולה השאלה מה היא חברת הפקת אירועים טובה? או על מה אנחנו צריכים להסתכל כאשר אנחנו באים לבחור חברת הפקה? אם כן אין ספק כי יש הרבה מאוד דברים אשר משפיעים על חברת הפקה אך הנושא החשוב ביותר שאנו צריכים לתת עליו את הדעת הוא השאלה האם החברה יודעת להתאים את האירוע לאופי שלנו.

מדוע המלצות הן מצרך כל כך חשוב בעולם הפקת האירועים?

עליכם לקחת בחשבון כי יש הבדל עצום בין כל אירוע ואירוע ומה שמתאים לאירוע אחד לא בהכרח מתאים לאירוע אחר. על כן התשובה לשאלה מה היא חברת הפקת אירועים טובה? היא שחברה טובה יודעת להבין מהלקוח בדיוק מה הוא רוצה ואחר כך ליישם את המסקנות הללו בצורה הטובה ביותר.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי המלצות הן מצרך נדיר בעולם הפקת האירועים וכי אנחנו צריכים לשים עליהן דגש עצום. ברגע שיש לחברה המלצות אנחנו יכולים להיות בטוחים כי היא חברה טובה וכי היא מבצעת את תפקידה על הצד הטוב ביותר וזהו משהו שאנו חייבים לחשוב עליו לעומק בכל החלטה והחלטה שלנו.

האם לסמוך על המלצות שאנו רואים באינטרנט על חברת ההפקה?

אם אין לכם המלצות על חברת הפקות אתם יכולים לפנות אל החברה ולבקש ממנה לדבר עם לקוחות עבר שלה. מלקוחות אלו תשמעו מהי הרמה של החברה והאם היא מתפקדת בצורה טובה בזמן אמת. על רקע זה עולה השאלה האם אנחנו יכולים לסמוך על המלצות אשר מופיעות באתרי אינטרנט?

אם כן אתם צריכים להבין שבהחלט אפשר לסמוך על המלצות אלו אם הן מופיעות באתר אמין. אם ההמלצות אינן מופיעות באתר אמין אזי אנחנו צריכים לקחת אותן בערבון מוגבל. בכל מקרה גם אם אתם מוצאים המלצות באינטרנט אנחנו עדיין ממליצים לכם לדבר עם לקוח של החברה ולשמוע ממנו מה דעתו על החברה והאם הוא מרוצה ממנה או לא.

המופעים שלנו

שמחה, מוזיקה, אטרקציות.