אטרקציות לאירועים בחנוכה

אטרקציות לאירועים בחנוכה – כיף לבוא לעבודה

בשנים האחרונות, יש משהו שברור לכל מנהל: השקעה בעובדים היא השקעה במשאב הכי חשוב שקיים במקום העבודה. היום, מנהלים מצפים מהעובדים שלהם ליוזמה ופרו אקטיביות, ליצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, לרצינות, מסירות וזמינות – וכדי להוציא מהם את כל הטוב הזה, חייבים להשקיע בהם. כשאנשים מרגישים מוערכים ומושקעים, הם ירצו להשקיע בחזרה ולהתפתח, והחברה בסופו של דבר תקצור את הפירות. ללא עובדים איכותיים, חברה עלולה להישאר במקום, ולמצוא את עצמה נכשלת בניסיון לעמוד בקצב הסביבה המשתנה שבתוכה היא מתקיימת. כל חברה שמכבדת את עצמה, משקיעה במגוון פעילויות שמטרתן לעודד ולהמריץ את העובדים – שי לחג, סלסלת שוקולדים, חלוקת אותות הצטיינות ועוד.

היבט נוסף שקשור לפן האנושי וחשוב להשקיע בו הוא הגיבוש במקום העבודה. חברה שמתייחסת לעצמה כמקום עבודה בלבד מפספסת משהו; מקום עבודה הוא לא רק מקום לעבוד בו, אלא גם מסגרת חברתית ענפה שיכולים להיווצר בה קשרים אישיים משמעותיים. מקום העבודה הוא אחת הזירות היחידות שמאפשרות לאנשים בוגרים שסיימו את לימודיהם, את השירות הצבאי ואת הלימודים באוניברסיטה, להכיר אנשים חדשים ולהיות חלק מסביבה חברתית תוססת. חשוב להכיר בפן הזה של מקום העבודה ולעודד אותו, והחברה לגמרי יכולה גם להיתרם מזה. עובדים מגובשים יעבדו יותר טוב ביחד, הם ישקיעו יותר כדי לסייע לחברים שלהם, ויהיו נחושים יותר להשיג את מטרתם המשותפת.

אטרקציות לאירועים בחנוכה

 

ימי גיבוש לעובדים – לדאוג למשאב האנושי

אחד הכלים המרכזיים שנמצאים בידיהם של המנהלים על מנת להשקיע בעובדים שלהם ולעודד את הגיבוש במקום העבודה הוא כמובן יום הגיבוש. ביום גיבוש נפגשים כל עובדי החברה לפעילות מושקעת באווירה בלתי פורמאלית, ובמהלך היום הם יכולים להכיר אלה את אלה, ליצור קשרים בין אישיים חדשים ולחזק את אלה הקיימים. חג החנוכה, שמתקרב בצעדי ענק, מהווה הזדמנות מצוינת לקיים אירוע לעובדים באווירת החג, וניתן למצוא מגוון אטרקציות לאירועים בחנוכה שיגרמו לעובדים להרגיש שמעריכים אותם ושמשקיעים בהם.

מופע אש לחנוכה הוא דוגמה קלאסית לאטרקציה שמתאימה בדיוק לאווירה של החג . מדובר במופע מלהיב ומלא באנרגיות, שללא ספק יוצר יום גיבוש בלתי נשכח שידובר בארגון עוד זמן רב. במהלך המופע מופיעים אמנים שמבצעים תרגילים שונים הכוללים אש, אשר מרתקים את הצופים למה שמתרחש על הבמה ולא מאפשרים להם להתיק את מבטם. מופע נוסף שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים אטרקציות לאירועים בחנוכה הוא מופע תיפוף, שיוצר גם הוא אווירה שבטית וייחודית שמתכתבת עם חג האורות. היתרון המשמעותי במופע תיפוף הוא שמדובר במופע שמפעיל גם את הקהל, ומאפשר לעובדים  שלכם להשתחרר ולקחת חלק בחוויה מיוחדת ומהנה. אין ספק שבחנוכה, חייבים להזכיר גם את המופע הייחודי human led, אשר במסגרתו יושבים הצופים באולם חשוך לגמרי, עד שעולה לבמה אדם לבוש בחליפת אורות מרשימה שעליה מתחלפים מגוון הדפסים שנקבעו מראש, ביניהם ניתן לכלול את לוגו החברה, תמונות של העובדים בחברה ועוד. מדובר במופע שכולו אורות ותנועה, שמתאים באופן מושלם לחנוכה.

כיצד לבחור אטרקציות לאירועים בחנוכה

אם אתם אחראים על יום הגיבוש באווירת חנוכה שעומד להתקיים במקום העבודה שלכם, כדאי שתשקיעו בבחירת חברת הפקה איכותית. איך תוכלו לדעת שאתם מבצעים בחירה טובה? ראשית, חשוב שתבדקו שלחברה שעמה אתם שוקלים לעבוד יש ניסיון בתחום. הפקות אירועים לעובדי חברה אינן דומות להפקות אירועים לילדי גן, וחשוב שהחברה תהיה מנוסה ספציפית בתחום של אירועי חברה. כמו כן, מומלץ לקרוא חוות דעת אודות החברה והאטרקציות שהיא מספקת, על מנת לוודא שהשירות שניתן הוא אכן ברמה גבוהה.

מלאו את הפרטים