אודות

מתי בפעם האחרונה נתתם לעצמכם לשמוח באמת?

מתי התחברתם לצלילים ולתנועה מתוך שחרור אמתי וחוויה סוחפת? אנחנו בג'אמן, רואים זאת כמטרה ושליחות, להפיק אירועים יוצאי דופן וחד-פעמיים למגוון רחב של קהלים. אצלנו, כל אחד יכול למצוא את החוויה שמתאימה לו: קבלות פנים; אירועים משפחתיים; מסיבות; חתונות; סדנאות; הופעות אש וג'אגלינג; מוזיקת עולם; מעגלי מתופפים; קפוארה; מופעי תאורה; אירועי הפנינג; ועוד אטרקציות רבות אחרות.

עולם שלם של מוזיקה, קצב ותנועה

ג'אמן נוסדה בשנת 2002 על ידי שחר בוכריס – פרפורמר ואמן רב-תחומי. כיום, מונה ג'אמן עשרות אמני במה ממגוון התמחויות, המהווים חלק בלתי נפרד מהקבוצה. אצלנו, אין צירופי מקרים: נדאג להתאים את האמנים הנכונים לכל מופע, כדי לקלוע בדיוק לחוויה שאתם מחפשים. אנו מעניקים את הלב והנשמה לכל אירוע – גדול כקטן – הכול כדי ליצור עבורכם חוויה ייחודית וחד-פעמית.

כמתופף מקצועי, אשר מנגן על מגוון כלים מרחבי העולם, מביא עמו שחר את הניסיון העשיר במוזיקה, המתבטא בשלל המופעים הייחודיים שג'אמן מציעה. כמדריך טיולים אשר ספג השראה מכל קצוות העולם, מביא שחר קשת רחבה של סגנונות, צבעים, מסורות וחידושים שהופכים את המופעים של ג'אמן לכל-כך מיוחדים. כאמן קפוארה, מעשיר שחר כל מופע בקצב ותנועה סוחפים. כל אחד מחברי הקבוצה הוא עולם ומלואו של השראה ויצירה, וזה רק חלק ממה שיש לאמנים המקצועיים של ג'אמן להציע.

הצוות שלנו

שמחה, מוזיקה, אטרקציות.

שחר בוכריס

מנכ"ל, מקים, מנהל

אלירן

מתופף, נגן ומופיע

מוטי קרדיש

מנהל שיווק

גיא

מתופף וגיטריסט

עמוס דוייב

אמן קפואירה ומתופף

מאור

אמן קפואירה ומתופף

אייל ערוב

נגן ומופיע

טל

אמן קפואירה ומתופף

אילן

קלידן וזמר

בר

גיטריסט

התחדשות והשראה תמידית

בתור קבוצה יוצרת, ג'אמן מאמינה בהתחדשות מתמדת ופריצת גבולות. אנו מתמחים ביציקת תוכן מלא מא' ועד ת' לכל אירוע, ובונים כל מופע בהתאמה לצורך ולקונספט של הלקוחות שלנו. בנוסף, הקבוצה היא בעלת ניסיון עשיר בהופעות שונות ומגוונות ברחבי העולם. בין היתר, לקחה ג'אמן חלק באירועי הקהילה היהודית בשיקגו, ובתערוכות בינלאומיות של משרד התיירות. לקוחותינו הם רבים ומגוונים – החל ממשפחות פרטיות, ועד ועדי עובדים, לקוחות עסקיים וחברות הפקה חיצוניות.

מלאו את הפרטים