קבלת שבת עם ג'אמן

השבת כבר עוד מעט נכנסת, אווירת הקדושה כבר ממש כאן, האוויר מלא בדריכות וציפייה לקראת שבת המלכה, ועוד מעט מדליקים את הנרות. זה הזמן לעשות קבלת שבת מיוחדת ומלאת מסורת, אווירה וקדושה. עם ג'אמן, תוכלו לשלב קבלת שבת כהלכתה עם אטרקציות מוזיקליות להעצמת האווירה.

שלום עליכם עם ג'אמן! 

קבלת שבת עם ג'אמן היא לא סתם עוד קבלת שבת. מדובר במופע סוחף ומיוחד, המעניק אווירת שבת יהודית ישראלית ומשלב שירי שבת בשיתוף אקטיבי של הקהל. את קבלת השבת נתחיל בתקיעות שופר, וניגון של "שלום עליכם". לאחר מכן, נמשיך במזמורים נוספים וסיפורי שבת בשילוב מוזיקלי.

ישנה גם אפשרות ליצור טקס קצר, אשר יכלול ברכות על הנרות וקידוש על היין, בשילוב נציג מהקהל. בקבלת השבת הזו אתם לא רק צופים, אלא גם משתתפים! לאורך כל המופע לוקח הקהל חלק פעיל בשירה ובניגון ביחד עם ג'אמן.

קבלת שבת מרגשת 

את המופע מעבירים נגנים מבית ג'אמן, המשלבים כלי נגינה ייחודיים מהעולם והנחייה סוחפת ומקצועית, המתאימה לאווירת המופע. בנוסף, ניתן גם לשלב חלוקת תופים לקהל, וכך לאפשר את שילובו ושיתופו של הקהל בשירים. משך המופע הינו בין ארבעים וחמש דקות עד שעה, והוא מותאם למגוון סוגי קהלים: גם מבוגרים וגם משפחות וילדים. בואו לחוות עם ג'אמן קבלת שבת מסורתית עם ניחוח יהודי!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי