סדנת תנועה עם ג'אמן

הגיע הזמן להזיז את הישבן! עם ג'אמן תוכלו להתנסות בסדנת תנועה מרתקת המשלבת גוף, נפש, מוזיקה, אווירה וקצב, בסגנון שרק ג'אמן יודעים לעשות! חוגגים יומולדת? יום גיבוש? מסיבה? אירוע משמח אחר? זה הזמן להזמין סדנה מקפיצה, משלהבת ומרתקת שתשאיר את כל האורחים שלהם באוויר. אז מה מחכה לכם בסדנת תנועה? רק תבחרו: קפוארה, ברייקדאנס והיפ הופ, זומבה ואפילו מחול אתני!

סדנת קפוארה אנרגטית 

בסדנת תנועה של ג'אמן תוכלו להתנסות בלימוד הצעדים והתנועות הבסיסיות של אמנות הקפוארה. ומה זה כולל? אקרובאטיקה, מקצבים, התחמקויות, בעיטות, שירים מסורתיים בשפה הפורטוגזית, כלי נגינה מברזיל, וכמובן ריקוד. הסדנא מועברת על ידי מדריכי קפוארה מקצועיים, נמשכת כארבעים וחמש דקות, ויש בה שימוש באמצעי הגברה.

אמנות ריקוד הרחוב

בסדנת תנועה תוכלו גם להתנסות בסדנת ברייקדאנס והיפ הופ. תוכלו ללמוד את התנועות הבסיסיות של ריקוד הרחוב שסחף מיליונים ברחבי העולם, וללמוד מאמני ברייקדאנס והיפ הופ מהטובים בארץ. משך הסדנא כארבעים וחמש דקות, וניתן להזמין אותה כסדנא לקבוצה או כסדנא פתוחה.

ומה עם זומבה? הגיע הזמן להתנועע בקצב הלטיני הסוחף! שיטת הריקוד שסחפה את העולם מגיעה אליכם, באמצעות מדריכת זומבה מקצועית, שתקפיץ את כל הקהל באוויר בשילוב מוזיקה לטינית שמחה.

רוצים חגיגה בסגנון אלף לילה ולילה? תוכלו גם לקחת סדנת מחול אתני וריקודי בטן. רקדנית מקצועית תבצע מופע אותנטי וכובש, עם אביזרים, צעיפים, כובעים, תרבושים ועוד. הסדנה מועברת על ידי רקדנית בטן מקצועית, וניתן לערוך אותה גם כסדנה אינטימית לנשים בלבד, בנוסף לפורמט של סדנא פתוחה.

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי