סדנת קצב של ג'אמן!

תתחילו להיכנס לקצב! להקת ג'אמן מזמינה אתכם לסדנת קצב מדליקה, שתכניס את כולכם לאווירה הנכונה! אז מה בתפריט? המון! תוכלו להתנסות בתיפוף גוף, תיפוף רחוב, "ביט בוקסינג", מעגל מתופפים אפריקאי, ועוד.

תתחילו לתופף!

עם סדנת קצב של תיפוף גוף משתמשים בכלי נגינה מאוד מיוחד… הגוף שלנו! עם ג'אמן, הגוף שלכם יהפוך למערכת תופים חיה שלמה! בנוסף, תשלבו גם חביות, דליים, מקלות מטאטא וחפצים נוספים שייצרו עבורנו מקצבים מיוחדים ואחרים. חוץ מכיף והנאה, הסדנת קצב תורמת גם לפיתוח זיכרון, קואורדינציה, ויכולת ריכוז והקשבה. הפעילות נמשכת כשעה, ומתאימה לכל שכבות הגיל, ולכל קבוצה עד מאה איש. אז תתחילו לתופף!

הסדנת קצב של ג'אמן משלבת גם תיפוף אפריקאי אותנטי. איתנו, תוכלו לתופף ואף ללמוד צעדי ריקוד שונים שישתלבו עם המקצבים הייחודיים. ניקח אתכם לעולם אקזוטי ואחר, בו תכירו מקצבים אפריקאיים אותנטיים ושירה אפריקאית, ותרקדו עם רקדנית אפריקאית! הסדנה מתאימה לכל שכבות הגיל ולקהל גדול או קטן.

סדנת ביט בוקסינג

מתי בפעם האחרונה תופפתם באמצעות… הפה? ביט בוקס זה אמנות התיפוף באמצעות הפה בלבד, ובסדנה שלנו תלמדו איך לעשות את זה. אמן ביט בוקס מקצועי יראה לכם איך יוצרים מגוון רחב של מקצבים וצלילים, וכל זאת רק באמצעות הפה! בסוף הסדנה, ניצור מקהלת קצב אחת גדולה. משך הסדנה כשלושת רבעי שעה.

כל סדנאות הקצב מאפשרות לכם לשלב אטרקציות נוספות לחוויה מושלמת, כגון מופע קפוארה, אמני ברייקדאנס או מופע אש. הכול – כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם ובלתי נשכח, בדיוק כפי שרציתם!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי