סדנת ניהול

סדנאות ניהול

חשבתם פעם על הקשר בין קצב לבין תפוקה? ידעתם שיש דרך ממשית לקשר בין הקצב האישי של כל אחד מאתנו לבין הקצב בו אנו עובדים כקבוצה? מתוך הרעיון הבסיסי הזה אנו ב"ג'אמן הפקות" מציגים את סדנת הניהול החווייתית שלנו – סדנה שכל עסק יכול להרוויח ממנה!

אם חשבתם להעביר סדנה ניהולית לעובדים שלכם, אל תסתפקו ביום רגיל שישלב כמה הפעלות קבוצתיות וארוחה משותפת. אתנו, היום הזה יהפוך ליום חוויתי ומטורף שהעובדים שלכם לא ישכחו במהרה.

יוצרים קצב משותף

במשך זמן רב פיתחנו ושכללנו את הסדנה שלנו על מנת שתוביל לתוצאות הטובות ביותר. אנו משלבים תכנים בנושא מנהיגות, תקשורת, שיתופי פעולה, דינמיקה ואינטראקציה בתוך הקבוצה, ועוד. באמצעות אלמנט התיפוף, השזור כחוט השני לאורך כל הסדנה, אנו בונים קצב אישי וקבוצתי מיוחד. ראשית, מתחילים עם כל חבר צוות בנפרד, עד שלאט לאט נוצר קצב משותף והרמוני שמאחד את הקבוצה בצורה ייחודית.

כיצד מתנהלת הסדנה?

את הסדנה מעבירים מוזיקאים מקצועיים המוסמכים בהדרכת קבוצות. נתחיל בלהבין את התיפוף ומהותו, לבנות לכל אחד קצב אישי משלו, ולזהות תוך כדי התיפוף את בעיות התקשורת שעולות ביום-יום.

אנו מלמדים את העובדים כיצד להקשיב ולכבד אחד את הקצב של השני, וכיצד ביחד ניתן לבנות מקצב הרמוני משותף. הסדנה משלבת מוזיקה, שחרור, תרגול, הבנה ותקשורת, באמצעות תרגילים מיוחדים שבנינו במיוחד עבורכם.

מהם הנושאים העולים בסדנה? 

במהלך הסדנה, ניגע בשאלות שעולות במהלך יום העבודה; חשיבותה של הקשבה ומתן תשובה נכונה; לקיחת יוזמה בעבודה; קבלת חבר צוות חדש; מנהיגות והובלה; פיתוח היצירתיות; ועוד.

הסדנה משלבת מגוון רחב של תופים מעניינים המוצגים לצוות, באמצעות המתופפים שמשמשים גם בתור אייטם במה וגם בתור מנחי האירוע, ומעבירים את המסר דרך השפה האוניברסלית והאולטימטיבית – מוזיקה.

התקשרו עוד היום וגלו במהרה כיצד ניתן להעביר סדנת ניהול בצורה חווייתית ומיוחדת!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי