סדנת יצירה עם ג'אמן

מתי בפעם האחרונה ביליתם באירוע או חגיגה ותוך כדי גם… יצרתם? אצלנו בג'אמן תוכלו ליהנות גם מאירוע כייפי שיקפיץ כל חגיגה ויומולדת, וגם לצאת עם יצירה מעשה ידיכם! אז במה בא לכם לבחור? בסדנת יצירה שלנו תוכלו לבחור בין יצירת כלי נגינה, יצירת כדורי ג'אגלינג, ויצירה קרקסית. הכול כיד הדמיון והיצירה הטובה!

בואו לנגן אתנו בסדנת יצירה! 

סדנת יצירת כלי נגינה מתאימה במיוחד עבור ימי הולדת לילדים ולכל גיל, ולימי גיבוש כייפיים באווירה שונה ושמחה. בסדנה שלנו, תלמדו איך ליצור צלילים וניגונים מאביזרי יום-יום כגון צינורות, מקלות, כוסות, בקבוקים ועוד. באמצעות אביזרים שונים, תיצרו מקל גשם, חליל פאן, קאזו ואפילו גיטרה! הסדנא ניתנת כסדנה פתוחה או כהדרכה לקבוצה.

יצירת כדורי ג'אגלינג

אתם במצב רוח ליצני? בסדנת יצירה שלנו, תוכלו ללמוד גם איך לייצר כדורי ג'אגלינג מחומרים פשוטים ויום-יומיים כגון בלונים ואורז, וגם ללהטט בהם בעצמכם! אמן ג'אגלינג מוסמך יפתח במופע קצר משולב בהסבר על הכלים השונים, ולאחר מכן יזמין את הקהל להתנסות בהם. הסדנא כוללת מגוון רחב של ציוד כגון פויז, סטאף וכדורים, כולל מוזיקה שמחה להקפצת האווירה.

ברוכים הבאים לקרקס! 

אבל זה לא הכול! בסדנת יצירה שלנו תוכלו ליהנות ממופעי קרקס שונים ולהתנסות בהם בעצמכם! מה בתפריט? סדנת אקרובאטיקה אווירית, סדנת אקרובלאנס, סדנת בועות סבון, סדנת הליכה על חבל, סדנת קביים, סדנת קיפול בלונים, ועוד הפתעות רבות נוספות!

אם גם אתם רוצים לצפות ולהשתתף בסדנת יצירה שכולה כיף – פנו אלינו עוד היום!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי