מסיבות

אם החלטתם שהשנה תארגנו מסיבה בלתי נשכחת – יש לכם למי לפנות! בין אם לכבוד יום הולדת מיוחד, אירוע משפחתי משמח, מסיבות נושא או חגיגה מרגשת עם אנשים שאתם אוהבים – לחברת "ג'אמן הפקות" יש את כל הכלים לערוך עבורכם את המסיבה של השנה!

להפוך חלום למציאות

מה שהופך את הצוות שלנו למיוחד הוא, שבניגוד לחברות הפקות אחרות – שמגיעות רק בשעת האירוע, פורקות ציוד והולכות בתום ההופעה – אנו מאמינים בשירות מסוג אחר. המטרה שלנו היא להשתמש בידע ובניסיון העשיר כדי לוודא שהמסיבה שלכם תהיה כל מה שחלמתם ואף יותר. בפגישה הראשונה או בשיחת הטלפון, נבנה קונספט ביחד אתכם, נשאל אתכם את השאלות הנכונות ונגבש חזון למסיבה.

בניית ההפקה

אנו נלך אתכם יד ביד וביחד נבנה את המסיבה מהבסיס ועד לפרטים הקטנים ביותר. אנו נסייע לכם בבחירת הספקים הנכונים, בניית תכנית להתנהלות הערב, בחירת הקו המוזיקלי, ארגון הציוד והאביזרים הנדרשים, בניית במה פעילה והנחייה לערב ועוד. הצוות המקצועי של "ג'אמן" הוא בעל ניסיון עשיר של תכנון מאות מסיבות בעבר, כשלכל אחת מהן הייחוד והגוון האישי שלה.

להוסיף קצת תבלינים 

לאחר שנגדיר את האווירה ואת הקונספט הרצוי, נבחר מתוך מגוון רחב של מופעים את המופע המתאים ביותר למסיבה שלכם. אנו מציעים אייטם במה שונה לכל סוג מסיבה: מעגל מתופפים מרשים ומקפיץ, הרכב כלי נגינה אתני מיוחד, שירותי תקליטנות, רקדני ברייקדאנס, רקדניות בטן, מופעי קפוארה, מופעי תאורה, מופעי אש מרשימים ועוד אטרקציות רבות ומרשימות.

מעוניינים לערוך את המסיבה המושלמת? התקשרו ל"ג'אמן הפקות" כבר עכשיו!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי