מופע חביות עם ג'אמן

מתכננים אירוע משמח כלשהו? יומולדת? אירוע משפחתי? יום גיבוש לעובדי החברה? הגעתם למקום הנכון! רק עם ג'אמן תקבלו את האטרקציות המושלמות לאירוע שלכם, שיקפיצו את האורחים שלכם לשמיים וישאירו טעם של עוד. על מופע חביות מקפיץ כבר שמעתם?

מופע חביות הוא אידיאלי לכל אירוע משמח, וישאיר את האורחים שלכם מרותקים ומהופנטים. חוץ מאייטם במה קצבי ומיוחד, המופע יכול להיות גם אינטראקטיבי, ולכלול למשל את עובדי החברה או אורחי האירוע.

מופע חביות – האטרקציה המושלמת 

מופע חביות הוא מופע אידיאלי לפתיחת האירוע שלכם, ותוכלו לשלב אותו עם דברים מיוחדים נוספים, כגון אומן ביט בוקס שמשתלב עם תיפוף על החביות באופן מושלם. אבל זה לא הכול! מתכננים ערב גיבוש בחברה? תוכלו להזמין את מופע החביות כאייטם מיוחד לעובדים ו/או מנהלים, כאשר מתופפי דג'מבה ייצרו קטע מוזיקלי ייחודי שבו יופיעו עובדי החברה!

המופע גמיש, וניתן לשלב בו מספר אייטמים משלימים. ניתן גם לקבוע את מספר המתופפים לפי גודל הבמה ואווירת האירוע שלכם. עם ג'אמן, תוכלו להתאים את האטרקציה לאירוע שלכם! ניתן לשלב גם תיפוף עם מקלות אש לפי תנאי השטח, לחוויית הפנינג מושלמת.

כל אירוע זקוק לאייטם

היום, כמעט וכל אירוע שמכבד את עצמו מזמין אייטם במה או הפעלות כאלו ואחרות. ומה אתכם? ג'אמן מזמין אתכם לחוויה שכולה קצב, מוזיקה, תנועה ושילוב אקטיבי של הקהל, כדי שגם אתם תצאו מהאירוע שלכם עם טעם של עוד.

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי