מופע ברזיל – תיכנסו למצב רוח טרופי!

תכינו את המניפות, שימו את בגדי הים, ותתחילו לצבוע את הפנים! כי הקרנבל הטרופי של ג'אמן בדרך אליכם! רק עם ג'אמן תקבלו מופע ברזיל מלא ומושקע, עם רקדניות מדהימות, מתופפים וירטואוזים, מוזיקה ממכרת וטירוף חושים. כל מה שצריך לאירוע מושלם! אה, וזה לפני שהזכרנו את אמני הבטוקאדה והקפוארה שלנו!

מופע ברזיל עם ג'אמן

נכון שתמיד אמרתם לעצמכם שיום אחד אתם פשוט חייבים לטוס לקרנבל בברזיל? אז כן, זה מסוג הדברים שאומרים שצריך לעשות לפני גיל הפנסיה, אבל בתכלס – רובנו נשארים עם החלום. עכשיו יש לכם הזדמנות לחגוג במופע ברזיל פרטי משלכם, ממש כמו בקרנבל האמיתי בריו!

עם ג'אמן, תוכלו לשלב באירוע שלכם רקדניות סמבה מקצועיות, מתופפים, תהלוכות ססגוניות, מופעי קפוארה ובטוקאדה, פריצות סמבה לרחבת הריקודים שתקפיץ לכם את כל האורחים, והפתעות ברזילאיות נוספות שיש רק לג'אמן!

קרנבל ברזיל אמיתי

קרנבל ברזיל שלנו מתאים למגוון אירועים, כגון אטרקציה מרכזית ביומולדת לילדים או יומולדת למבוגרים, חתונה, אירוע גיבוש, וכמובן חגיגות פורים! מה יותר מתאים מקרנבל צבעוני כדי לחגוג את חג התחפושות? המופע מתחיל כבר עם קבלת הפנים, עם מתופפי הבטוקאדה שלנו שיכניסו קצב ברזילאי משגע, ועם אפשרות להכנסת רקדניות סמבה במהלך קבלת הפנים. לאחר קבלת הפנים האירוע מקבל דומיננטיות עם הנחייה מקצועית ותחרות תחפושות (במידה ומדובר בפורים).

את שיא האירוע תפגשו כמובן ברחבת הריקודים, עם קרנבל ברזילאי אמיתי, בשילוב מופע קפוארה וריקודים לטיניים, מוט לימבו עם תאורת לד, מקלות לד מוארים היוצרים הולוגרמה מסתובבת באוויר, ועוד.

גם אתם רוצים לחגוג כמו בריו? התקשרו עוד היום לג'אמן!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי