מופע אש עם ג'אמן

הגיע הזמן להדליק את האירוע שלכם באנרגיות, ולהכניס אליו קצת אש! ג'אמן מזמינה אתכם לחוויית מופע אש ייחודית וחד פעמית, שתשאיר אתכם ואת כל האורחים באירוע שלכם פעורי פה, ועם טעם של עוד!

היום כבר כולם יודעים שכדי לעשות אירוע טוב באמת, חייבים להכניס אטרקציה כזו או אחרת לאירוע. אצל ג'אמן תקבלו לא רק אטרקציה, אלא חוויה ייחודית ומסעירה של ממש, שתגרום לאורחים שלכם לזכור את האירוע עוד הרבה זמן!

מופע אש? רק עם ג'אמן

אז מה יש במופע אש של ג'אמן שכל כך מיוחד? מדובר במופע מהפנט ומרשים, המשלב כלי אש מיוחדים ושונים בווירטואוזיות מדהימה של אמני אש מהמובילים בארץ ובעולם. הסוד נעוץ בשילוב המהפנט בין מופע האש, אמן הג'אגלינג והמוזיקה הסוחפת.

אמן האש משלב כלי אש שונים במהלך המופע, כגון: פוי, סטאף, חבלים, מניפות ועוד. בנוסף, ניתן לשלב במהלך המופע גם את הקהל. כל המופע מתבצע בבטיחות מרבית תוך הקפדה על בטיחות הקהל מא' ועד ת': המופעים בטיחותיים ומבוטחים.

הזמינו את ג'אמן עוד היום! 

מופעי האש המיוחדים של ג'אמן מסתובבים בהצלחה על הבמות כבר מעל לשתיים עשרה שנה, גם בארץ וגם ברחבי העולם. אורך המופע הוא כחצי שעה, והוא כולל אמן אש, בשילוב עם מוזיקה, וכמובן אפשרות להזמין גם את הקהל לחוויה אינטראקטיבית. התקשרו לג'אמן עוד היום ותיהנו גם אתם מחוויה מדליקה!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי