מופעי אש

האש היא תופעה אשר מושכת את עיננו עוד מימי קדם בהם נהג האדם הקדמון להדליק מדורות. יש משהו מהפנט ועוצמתי במראה של אש בוערת, משהו אשר שובה את הנפש ולא מאפשר לנו להסיר את העניינים ממנה. כאשר לוקחים את הנושא צעד אחד קדימה ויוצרים מופעי אש מרהיבים הרי שמדובר בהופעה שלא ניתן לעמוד בפניה. מופעי האש מוכרים לנו מן הקרקס, שם אקרובטים מבצעים פעלולים מורכבים המציגים לראווה יכולות מופלאות של זריזות וקשר עין יד, יציבות, גמישות ויצירתיות. אם עדיין לא הזדמן לכם לצפות במופע אש אמיתי אנו בג'אמן נשמח להביא אטרקציה מלהיבה זו לאירוע שלכם.

מופעי אש ותאורה 

אמן אש אחד הוא מופע מדהים בפני עצמו, אך מה אם הייתם יכולים לשלב מספר אמני אש לצד מיצגי תאורה מרהיבים ? ג'אמן ישמחו להציע לכם מופע של פעם בחיים אשר יתרחש באירוע שלכם. בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת או אירוע חברה הרי שמופע האש והאורות שלנו מבטיח לסחוף את כל הנוכחים ולהוציא מהם תשואות רמות. הווירטואוזיות של האמנים שלנו לא יודע גבולות ויכולותיהם עומדות בקנה אחד עם מיטב אמן האש בארץ ובעולם. בין הכלים אותם תוכלו לראות במופע :

  • סטאף
  • פוי
  • מניפות
  • חבלים
  • ועוד

במידה ותרצו לקחת את הערב צעד אחד קדימה ניתן לשלב גם את הקהל במופע. כמובן שאין לכם סיבה לחשש, הדבר נעשה תוך הקפדה על בטיחות מקסימלית.

ג'אמן – הופעה של פעם בחיים

האם אתם מוכנים להופעה בלתי נשכחת ? האם ברצונכם להעניק לקהל לילה בלתי נשכח ? ג'מאן היא התשובה בשבילכם . בנוסף למופעי האש אנו נשמח להציע לכם מופעי מוסיקה חיה של להקות ממגוון סגנונות, מעגלי מתופפים, מופעי לד, מופע מוסיקלי קומי ועוד מגוון מופעים אינטראקטיביים וייחודיים. ניתן להזמין גם מופע קבלת שבת המעניק אווירת שבת יהודית בשילוב שירים וכלים מסורתיים. נשמח לעמוד לשירותכם לכל סוג אירוע בכל רחבי הארץ.

מופעי אש לאירועים - ג'אמן

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי