מופעים 

לכל אדם יש את התחביבים שלו. חלק מן האנשים הופכים תחביב זה למקצוע ברבות השנים, מקצוע אומנותי אשר אינו כולל ישיבה במשרד מול המחשב. מקצועות אלה פעמים רבות הופכים למופעים בהם אותו אדם יכול להציג את כישוריו היצירתיים –  כישורים אשר מתבטאים בשירה, ריקוד, ציור ועוד. אמנויות הבמה השונות אותן תוכלו לראות במופעים של ג'אמן יעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת, חוויה עוצמתית לכל החושים אשר לא ראיתם כדוגמתה בעבר. אנו מקפידים כי כל מופע שלנו יתנהל בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונשמח לספר לכם עוד על מגוון האטרקציות אחרות המוצעות לכם בג'אמן.

מופעים אינטראקטיביים

ג'אמן הפקות שמחים להציג בפניכם עולם שלם של מופעים אינטראקטיביים אשר לא ישאירו אדם אחד אדיש בקהל :

  • מופע לד – מופע המבוסס כולו על תאורת לד צבעונית ומרהיבה אשר יוצרת הולוגרמות באוויר ואף ניתן לשלב בנוסף חליפת לד. בעזרת תאורה זו תוכלו ליצור תמונה של בעל האירוע או של לוגו החברה.
  • מופעי אש – כאשר אש, יצירתיות ווירטואוזיות נפגשים יחד הקהל זוכה למופע מרשים מאין כמותו. לצד ג'אגלינג ומוסיקה סוחפת ניתן גם לערב את הקהל במופע ולהציע להם הזדמנות לקחת חלק בחוויה של פעם החיים, הכל כמובן תוך הקפדה על בטיחות מלאה
  • מופע חביות – מופע זה כולל את עובדי החברה אשר משתלבים יחד עם מעגל המתופפים שלנו לצד אמן ביט בוקס. תופי הדג'מבה שלנו מבטיחים להכניס קצב מסחרר לאירוע המיוחד שלכם.
  • ברזילרו – ג'אמן מביאים את רוח הקרנבל של ברזיל אל האירוע שלכם עם רקדניות ססגוניות, מופעי קפאורה המשלבים אקרובטיקה יוצאת דופן, ריקודי סמבה אשר פורצים לפתע לבמה ועוד שלל הפתעות.
  • ועוד מגוון רחב של מופעים והרכבים מוסיקליים עליהם נשמח לספר לכם.

ג'אמן – בוחרים ונהנים

כעת כל מה שתצטרכו לעשות הוא לבחור באופציה המועדפת עליכם, להתרווח בכיסא ולתת לנו את הבמה. אנו מבטיחים כי תשואות הקהל והתודות מצד האורחים שלכם לא יאחרו לבוא.

מופעים אינטראקטיביים - ג'אמן

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי