להקה לקבלת פנים 

שלב קבלת הפנים הוא השלב הראשון בכל אירוע, השלב בו בעל השמחה נמצא בכניסה, מקבל את פני האורחים, שומע את ברכותיהם ומתכונן לקראת שיא האירוע. להקה לקבלת פנים היא הלהקה אשר מלווה שלב זה וצריכה להתאים את עצמה לאופי האירוע. מכיוון ששיא הערב עוד לפנינו שלב קבלת הפנים צריך להיות נעים ונינוח, כזה אשר בונה לאט לאט את האנרגיות של הערב ומאפשר לנוכחים לדבר אחד עם השני, להשלים פערים, לעשות נטוורקינג במידה ומדובר באירוע חברה וכבר לטעום מן הקייטרינג טרם המנות הראשונות. על מנת צריכה לספק לנוכחים את התחושה המתאימה לשלב זה על הלהקה לנגן מוסיקה נעימה ומרגיעה.

המוסיקה של להקה לקבלת פנים

לכל אירוע יש את האופי שלו ובהתאם אליו יש לשלב את שירי הלהקה, אך ברובה מקרים מקובל כי להקה אשר אחראית על קבלת פנים תבצע שירים בסגנון ג'ז, בלוז, בוסה נובה, ביג בנד, רוק קלאסי, פופ ועיבודים מיוחדים לשירים מוכרים. ניתן לשלב בתחילת הערב מספר להקות בסגנונות שונים וייחודיים אותן אנו בג'אמן נשמח לספק לכם. אצלנו תוכלו למצוא :

  • הרב אתניקה – הרכב המשלב נגנים וירטואוזיים המנגנים על מגוון כלים אתניים ומבצע עיבודים מיוחדים ומקוריים לשירים מוכרים. בים הכלים תוכלו למצוא פאן-טאם שוויצרי, דידג' אוסטרלי וסאז טורקי.
  • הרכב נבל וחליל – הרכב המבצע מוסיקה קלאסית לאווירה רומנטית ונעימה, כמו גם שירים עממיים בהתאם לבקשתו של הלקוח.
  • הרכב אירי – ביצוע מגוון שירים איריים מוכרים על הכלים המסורתיים במוסיקה האירית כמו כינור, אקורדיון וחלילית.
  • הרכב בוסה טריו – הרכב המנגן מגוון רחב של שירים לטיניים עם דגש על המוסיקה הברזילאית בעזרת כלי הקשה, גיטרה וכלי נשימה שונים.
  • נגן סקסופון – ביצועי ג'ז נעימים ומרגשים ליצירת אווירה אלגנטית ומרשימה

מוסיקה חיה באירוע שלך

אין תחליף למוסיקה חיה המבוצעת על ידי נגנים מקצועיים. אנו בג'אמן נשמח לספק לאירוע שלכם את טובי הנגנים המבצעים רפרטואר מרשים של מוסיקה תוך שימוש בכלים אתניים מכל רחבי העולם. פנו אלינו כעת ונשמח להכניס חיים מוסיקליים גם באירוע שלכם.

להקה לקבלת פנים 

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי