יום כותל

יום כותל באווירה אחרת

אחד מהאתרים המרגשים ביותר עבור העם היהודי הוא הכותל. רבים האנשים המכנים אותו המקדש הפרטי שלכם, בו ניתן להתפלל ולבקש כל משאלה מהיושב במרומים. האתר הקדוש מהווה מוקד עליה לרגל בכל ימות השנה, ובעיקר בחגים ובימי הסליחות. ניתן לבצע יום כותל לקבוצות וליחידים, המשלב מסע מרתק לאורך ההיסטוריה של העם היהודי וכמובן השתתפות מלאה בתפילות הנערכות במקום. כמה מרגש יהיה אם תשלבו בפעילות גם נותני שירות מקצועיים, אשר יעניקו לו נפח מרגש וסוחט דמעות.

הכותל בירושלים הוא מקום קדוש, המאחד את כל קצוות העם. הקיר הקדוש, אשר מוכר בזכות הפתקים שנוהגים להשאיר בין אבניו, כבר ידע תפילות רבות והילולות בתחומיו. טקסים רבים כגון בר מצווה ותפילות לפני חתונה, מתקיימים במקום באופן שוטף ורבים רוצים לקבל בו את ברכת הדרך.

תנו לנו לרגש אתכם

יום כותל מאפשר לכולם להגיע ולהתפלל באווירה מיוחדת ביותר. ניתן יהיה לציין כל אירוע שלכם, ולזכות לקבל את ברכת הדרך במקום קדוש. בעלי מקצוע רלוונטיים יתרמו לאווירת הקדושה, וניתן יהיה לשלב עם התפילות כלי נגינה בדמות תופים ושופרות. חברת ג'אמן מספקת ללקוחותיה את המתופפים המובילים בתחומם, אשר מגיעים גם עם שופר שידוע ככלי המחובר היטב לאווירה ולמסורת היהודית. מגוון האירועים המתקיימים בדרך קבע בכותל כוללים בר מצווה, ביצוע ברכות לפני חתונה, ועוד מגוון שלם של טקסים ורגעים מרגשים שכל אחד חווה בשלב כלשהו בחייו.

הזמנת מתופפים תפגיש אתכם עם בעלי מקצוע מנוסים, אשר למדו רבות על כל התורה באתרים רלוונטיים בחו"ל. היו בטוחים כי תקבלו את השירות הטוב ביותר, ואת החוויה המרגשת כפי שתמיד דמיינתם. ניתן לבצע יום כותל בתוך פעילות עסקית במקום העבודה, ואפילו במהלך טקסים הנערכים בבתי ספר, ובסיומם של קורסים צבאיים. היתרון הוא בכך שמעבר לשואו העצום, כל אחד יוכל לקחת חלק פעיל בחוויה הזו. שיתוף הקהל הכרחי להעצמת הפעילות, ובדרך כלל מהווה את החלק העיקרי מהאירוע עצמו.

לקבל את ברכת הדרך

יש לכם אפשרות נדירה להנציח כל מאורע משמח ביום כותל. אם כבר מבצעים את האירוע במקום הקדוש ביותר, עדיף יהיה ללכת עם ההשקעה עד הסוף, ולהצטייד בנותני שירות שיעצימו את החוויה המרגשת. הכותל ידוע כמקום אשר בו מבקשים בקשות והוא מוצף מדי יום באלפי מבקרים, שרושמים אותם בפתקים ומניחים בין חריצי הקיר. כל מי שמעוניין לקבל את ברכת הדרך בכל דבר שיעשה, יוכל להגיע אל הכותל ולהעניק לעצמו את מבוקשו. הצעות נישואין, בר מצוות ואירועים עסקיים יכולים לקבל ביטוי ברחבה הקסומה של הכותל. עבור בעלי עסקים, ניתן יהיה לשלב את הפעילות עם טיול איכותי במקומות הקדושים ואף בסיור בתוך מנהרות הכותל. מדובר במחווה מרגשת עבור כל העובדים, שתחבר אותם לאווירה המיוחדת היישר מתוך שגרת היום העמוס.

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי