חגים

אירועי חגים

בכל חגי ישראל אנו מברכים זה את זה בברכה הידועה "מועדים לשמחה". אצלנו ב"ג'אמן הפקות" לוקחים את הביטוי הזה בצורה מילולית והופכים כל חג וחג לתקופה השמחה ביותר בשנה. חברת ג'אמן מתמחה בארגון אירועי חג מרשימים לכל סוגי הקהלים – הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי – ותשמח לערוך לכם מסיבת חג כיפית ותוססת שלא תשכחו הרבה זמן!

הרמת כוסית חגיגית

לפני כל חג מרכזי, נהוג ברוב המשרדים והחברות לערוך הרמת כוסית חגיגית שלרוב מסתכמת בכוס יין ועוגה. אבל למה להסתפק באותו מעמד משעמם כל שנה? אנו מציעים לכם לערוך הרמת כוסית מיוחדת שתפתיע את כל צוות המשרד! נשמח לתכנן ביחד אתכם אירוע כיפי שישלח את העובדים שלכם אל החגים עם חיוך ענק. נשלב מוזיקה, צחוק, תלבושות מעניינות וכלי נגינה מיוחדים מכל רחבי העולם – שיצטרפו לכדי הפקה עסיסית וצוהלת שתגרום לכל המשרדים הסמוכים לקנא!

קרנבל פורים ענק

משנכנס אדר מרבין בשמחה – ואצלנו ב"ג'אמן" מכפילים ומשלשים אותה! אתם מוזמנים לחגוג אתנו בקרנבל פורים מטורף שיתאים גם ליום כיף לעובדים וגם למסיבת פורים עם כל החברים! פורים הוא החג בו אנו מסירים את כל המעצורים והולכים על כל הקופה! פרפורמרים ולהטוטנים בתחפושות פורים מצחיקות, מופעי אקרובטיקה והליכה על קביים, מעגל מתופפים ושופרות בתהלוכת שירי פורים, מופע ברזילאי הכולל תופים, רקדניות ותלבושות צבעוניות, חאפלה מלהיבה עם רקדניות בטן ותופי דרבוקה ועוד שלל אפשרויות מהנות – רק תבחרו!

אירועי חגים מהנים למשפחה ולחברים

כל האופציות הללו זמינות עבורכם גם למסיבת חגים כיפית אצלכם בבית. תוכלו לערוך מסיבת תחפושות חגיגית לפורים או לפתוח את השנה בכיף עם מסיבת ראש השנה. אנו נעזור לכם לבחור את המופעים לפי סוג הקהל והמקום ונארגן עבורכם קרנבל חגים מטורף, ממש אצלכם בבית!

התקשרו עכשיו ותנו לנו לארגן לכם מסיבה שתהפוך את חגי ישראל לשמחה אמיתית!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי