הקהל העסקי

אתם בטח יודעים בתור מנהלי משרד או בעלי עסקים, שהעובדים שלכם זקוקים להפוגה מפעם לפעם. יום כיפי ומהנה שיוציא אותם מהשגרה, יאוורר אותם קצת, יגרום להם להרגיש שאתם מעריכים אותם ומפנקים אותם, וגם, כפי שהוכח מחקרית, יגרום לתפוקה שלהם בעבודה לעלות!

יוצרים חוויה לעובדים וללקוחות

אנו ב"ג'אמן" מתמחים בייצור חוויות. אנו מאמינים שכל אירוע שלנו, כל הפקה, כל מסיבה – בין אם בארץ או בחו"ל – צריכה להיות חוויה אמיתית לכל החושים, חוויה של מוזיקה, צחוק, ריקוד ושחרור מוחלט. גם אירועים עסקיים נכללים בקטגוריה הזו: מדוע לערוך אירוע מעונב ומשמים כשאפשר לערוך מסיבה אמתית? אנו נעבוד ביחד אתכם כדי ליצור אירוע שיהיה מותאם במיוחד עבור העובדים או הלקוחות שלכם וישבור את השגרה בצורה הטובה ביותר!

שלל מופעים מרשימים לבחירה

האירועים העסקיים שלנו, בין אם בחרתם לערוך אותם לעובדים שלכם או ללקוחות שלכם, לא נשארים "עסקיים". ביחד אתכם נבנה את האירוע ונרכיב את המופע הרצוי מתוך רשימת המופעים המוצעים. נוכל להתחיל עם מעגל מתופפים מקפיץ, לערוך מופע אש או מופע תאורה, הופעת ברייקדאנס או רקדניות ברזילאיות סוערות, מופע קפוארה מרשים או אייטם במה מנצח בדמות להקת מוזיקת עולם המביאים עמם כלי נגינה ייחודיים מרחבי הגלובוס ומקפיצים את הקהל. הכל נעשה באווירת מוזיקה ישראלית, מרקידה ואותנטית!

גורמים לחזון שלכם להתממש!

אנו מאמינים בשירות שכולל הכל. אתם רק צריכים לשוחח עמנו, לומר לנו מי הקהל – לקוחות, ועדי עובדים, יום גיבוש לחברה וכדומה – ואנו נתכנן עבורכם את היום המושלם. אנו מביאים עמנו את כל הציוד הנדרש וכל שאתם צריכים לעשות זה פשוט להגיע עם מצב רוח טוב ולרקוד אתנו!

אנו מזמינים אתכם להתקשר ולהתחיל לתכנן את האירוע העסקי שלכם עוד היום!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי