הילולילה

דמיינו את עצמכם שרים, רוקדים, נסחפים אל תוך הקצב. דמיינו שלל כלי נגינה מפתיעים היוצרים צלילים שלא הכרתם בעבר, כשכל החושים שלכם מרוכזים במוזיקה, בשמחה, בהנאה. כעת אין צורך לדמיין יותר! "ג'אמן הפקות" הופכים את הדמיון למציאות, וכל זה יקרה באירוע הבא שלכם!

חגיגה ישראלית במיטבה

אנו מציעים לכם את מסיבת "הילולילה"- מסיבה ישראלית מקפיצה בשילוב הרכב מוזיקלי מדהים השר את מיטב השירים מהזמר הישראלי (הישן והחדש יחדיו) בשילוב עם כלי נגינה מיוחדים מרחבי העולם. שילוב הצלילים בין כלי הנגינה הייחודיים למוזיקה הישראלית המוכרת יוצר חוויה מרתקת שלא תוכלו לעמוד בפניה. פשוט תהיו חייבים לקום ולרקוד! על מסך תוכלו לראות את מילות השיר ותוזמנו לשיר ביחד עם המופיעים, כאשר המיקרופונים יעברו מיד ליד בין המשתתפים.

מה עוד תקבלו בחבילה?

אנו נוודא שהאירוע שלכם לא ישכח במהרה, ונעניק לכם במסגרת "הילולילה" חבילה מודולרית, אשר ממנה תוכלו לבחור מגוון אטרקציות לפי רצונכם, וביניהן: 

  • מספר נגנים וזמרים בהתאמה לכמות הקהל 
  • מחרוזת ברזיל בשילוב אומן קפוארה לתחושת קרנבל ברזילאי בתוך ה"הילולילה"
  • אומן ברייקדאנס בשילוב מחרוזת כוורת מקפיצה במיוחד 
  • מופע אש ותאורה מדהים
  • רקדנית מחול אתני המשתלבת בקהל
  • ועוד הרבה הפתעות נוספות

מוזיקה לאורך השנים

הסגנון המוזיקלי של מסיבת "הילולילה" יתאים לכל סוגי האורחים – חברות, ארגונים, לקוחות פרטיים ועוד. "הילולילה" משלבת את כל הטוב שיש למוזיקה הישראלית להציע: מחרוזות רוק ישראלי, ים תיכוני, לטיני, מחרוזת ברזיל, זמר עברי קלאסי, פסקולים של סרטים מוכרים, שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, ועוד – הכול בהתאם לאירוע ולסגנון הקהל. נשמח לשבת אתכם לפגישה, ולהתאים את הסגנון והשירים הספציפיים במיוחד אליכם ואל האורחים שלכם.

התקשרו עכשיו וגלו את הקסם שבהרכב "הילולילה" הסוחף!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי