ג'אמן סטריט – ביט מונסטר

ברוכים הבאים לביט מונסטר! מופע קצב אנרגטי, חזק ומרהיב המשלב מערכת תופים ענקית, אומן ביט בוקס וירטואוז ושילוב בין אמני ברייקדאנס לקפוארה. תתכוננו להיכנס לקצב ולאווירה של ג'אמן סטריט!

ג'אמן סטריט – כזה דבר עוד לא ראיתם

מעוניינים לשלב אטרקציה בימתית אנרגטית באירוע שלכם? ג'אמן סטריט ביט מונסטר זה המופע בשבילכם! תעצמו עיניים ותדמיינו את הדבר הבא: שני מתופפים פותחים את המופע עם כלי הקשה מיוחדים, לאחר מכן נכנס בסערה לבמה אמן ביט בוקס שמנגן באמצעות הפה בלבד. המתופפים לא נשארים חייבים ומביאים את הביט מונסטר, הלא היא מפלצת התופים! אז מה זה הביט מונסטר? מפלצת תופים ענקית שמוארת בתאורת לד, ועליה מתופפים שני האמנים שלנו משני צידיה.

שילוב של תנועה, קצב, מוזיקה ושירה

המופע משלב שירת ראפ, קטעי מקצבים שונים, וכמובן "קרב" אימתני בין הישן לחדש – בין אמני הברייקדאנס לאמני הקפוארה. מופע הביט מונסטר הוא מופע אינטראקטיבי שמשלב אפקטים שונים של תאורה מלהיבה ומתחלפת כולל פוי לד ומופעי אש. צוות המופע כולל חמישה אנשי במה מנוסים: מצד מתופפי סט, אמן ביטבוקס, רקדן ברייקדאנס, אמן קפוארה ופוי לד ממותג. את הסדנא ניתן לשלב כאייטם במה קצר של חמש עד עשר דקות, או כמופע ארוך של חצי שעה עד ארבעים דקות.

גם אתם רוצים להתרגש ולקפוץ עם אמני ג'אמן סטריט? התקשרו אלינו עוד היום!

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי