אירועי קונספט

אירועי קונספט באווירה מחשמלת

אירועים מיוחדים מעניקים לחוגגים חוויה מיוחדת שממלאת את הגוף והנפש. אירועי קונספט, יוצרים סיפור מסגרת או נושא, אשר מוגדר עוד בטרם התכנון הראשוני של האירוע, ועליו הוא יתבסס. אנו נזכה לראות סוג כזה של אירועים בעיקר אצל חברות וארגונים, אשר ירצו לקדם מוצר חדש או להעצים מותג קיים בדרך מיוחדת. כך למשל, ניתן לראות הרבה מאוד לוגואים אשר יתנוססו במגוון מקומות בחלל אשר בו מתקיים האירוע. בשל מורכבות האירוע, לעיתים נדרשת הכנה של חודשים על מנת שיתבצע בדרך הטובה ביותר. 

אירועי קונספט נבנים על ידי סיפור מסגרת מוגדר מראש. כלל האלמנטים שיתקיימו באירוע ישולבו עם אותו סיפור, ויתאימו את עצמם כמו כפפה ליד. אירוע של קבוצת ספורט יכלול כמובן את סמל הקבוצה וצבעיה בכל התפאורה שמסביב, כמו גם מיצגים מעולם הכדורגל או הכדורסל, ומאכלים שמתאימים לספורטאים. 

יש אינספור אפשרויות לעיצוב ותכנון אירועי קונספט – כל מה שצריך זה חזון, מטרה ויצירתיות!

אופציות מגוונות לבחירתכם

באירועי קונספט יש שלל אלמנטים, בהם תוכלו לעשות שימוש. אירועי חברה, למשל, הם אירועי קונספט קלאסיים. הם מאפשרים לייצר אלמנטים על פי בחירה אישית של בעלי החברה, או מי שאחראי על התחום בארגון. חברת ג'אמן מסייעת לדברים להתרחש ומעניקה פתרונות לכל סוג של אירוע. ניתן לשלב את המתופפים המקצועיים שלה כחלק מרכזי באירוע, ולבנות עליו את כל התכנים מסביב. אם תרצו לדעת על אמנות התיפוף מג'מייקה, ניתן לצבוע את המקום בדגלי המדינה ואף להגיש את האוכל שאוכלים שם. זו יכולה להיות אופציה מרעננת וחוויה מרתקת, כמוה ודאי לא זוכים לראות בכל יום. 

בנוסף למתופפים ניתן להזמין באמצעות החברה גם אטרקציות נוספות, שיעזרו לאירוע להתנהל בדרך המעניינת ביותר. תוכלו לעשות שימוש באופציית הפוי לד, אשר תציג מותג חדש של החברה, תריץ תמונות לבחירתכם וכתובת אשר יוכנו מראש. מדובר במקלות לד מיוחדים אשר מסתובבים במהירות שיא באמצעות ריקוד בחושך, לאווירה מחשמלת במיוחד. אין ספק כי כל הנוכחים יצאו מהאירוע בפה פעור.

תתחילו להתרגל למציאות חדשה

אירועי קונספט מגדירים לנו מטרות חדשות ואלמנטים שטרם היינו מודעים לקיומם. זאת הסיבה שסוג אירועים אלו מועדף בעיקר עבור בעלי עסקים, שיוכלו להפליג בדמיונם ולהגשים את שאיפותיהם כלפי האירוע. מתופפים יכולים לסייע בכל חלק שתבחרו, ניתן לשלב אותם כאטרקציה על רחבת הריקודים או כפעילות בפני עצמה. הרעיון העיקרי, הוא להציע את סיפור המסגרת הטוב ביותר שיאפשר להטמיע בכל פן באירוע – לבחירתכם. 

למשל, ניתן לחגוג ימי הולדת לילדים, להפוך את החגיגה ליום הולדת מהאגדות ולשלב דמויות מסיפורים מפורסמים. האוכל והמתוקים שיוגשו יהיו בהתאם לסיפורים הללו, והפעילות יכולה להיות קשורה גם כן. צאו למסע אל מעבר לדמיון שלכם, ותוכלו להרכיב בעצמכם את האירוע המיוחד ביותר, שיתאים לילדים ולמבוגרים.

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי