אטרקציות לאירועים 

אירוע בלי אטרקציות הוא לא אירוע – זאת כולם יודעים. אטרקציות לאירועים הן חלק בלתי נפרד מן החבילה, ממש כמו הקייטרינג או המוסיקה. הן מאפשרות לקהל ליהנות ממגוון פעילויות ומופעים מעניינים אשר מעבירים את זמנם בנעימים ומושכים התלהבות. ככל שהזמן עובר האטרקציות רק נהיות יותר ויותר מורכבות ומרגשות ונראה שאין גבול לדברים אותם תוכלו לקבל באירוע שלכם – בעיקר כאשר ג'אמן הפקות מותחים את גבולות הדמיון. מטרתנו היא להביא את עוצמתם של מופעים מוסיקליים לכל אירוע ונשמח להעניק לכם חוויה לכל החושים הכוללת מוסיקה חיה, מיצגים, תאורה ייחודית, מופעי אש ועוד.

ג'אמן – אטרקציות לאירועים כמו שלא ראיתם

המבוגרים שביננו כבר ראו הכל. להקות, פסנתרנים מזמרים, מעגלי מתופפים, מופעי אש, מנטליסטים, מיצגים המטיילים בין היושבים ועוד. אך מה קורה כאשר משלבים מספר רעיונות יחד למופע אחד מרשים ועוצמתי ? מה קורה כאשר האנרגיה על במה מגיעה לגבהים חסרי תקדים ?

ג'אמן סטריט הינה אחת מן האטרקציות הבלתי נשכחות אותן תוכלו להזמין לאירוע שלכם. מדובר במופע יחיד במינו אשר מפתיע את חוש הראיה והשמיעה גם יחד בעודו משלב מופע אורות לצד מוסיקה חיה.

מופע זה כולל :

  • פתיחת מופע על ידי שני מתופפים
  • אמן ביט בוקס המשתלב עם התיפוף
  • כניסה של מפלצת התופים – הביט מונסטר
  • המפלצת מוארת בתאורת לד יפהפיה ועליה יושבים שני המתופפים
  • מופע ברייקדאנס וקפוארה
  • מופע אש ופוי

צליל מדויק

על מנת ליצור את הצליל המדויק באירוע שלכם, על מנת להעניק לאורחים בדיוק את סוג המופע ממנו הם ייהנו תוכלו להתייעץ איתנו ונשמח להתאים לכם את המופע הנכון. לרשותנו עומדים הרכבים מוסיקליים רבים המשלבים לא רק נגינה חיה אלא גם מופעי ריקוד מרהיבים, פירוטכניקה עוצרת נשימה, מופעי קרקס ודמויות ייחודיות אשר ישתלבו בתפאורת האירוע ויעניקו לאורחים שלכם אינספור רגעים של חוויה יוצאת דופן , חוויה ייחודית שאין דומה לה.

אטרקציות לאירועים כמו שלא ראיתם

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי