אגדות מתנגנות עם ג'אמן

רוצים להפיק יותר מהאירוע או החגיגה שלכם? ג'אמן מזמין אתכם לעצום את העיניים, ולהיכנס לתוך חוויה שכולה אגדות מתנגנות. עם ג'אמן, תוכלו להפליג בעולם האגדות, מבלי לזוז מהכיסא! אז מה זה אגדות מתנגנות? מופע מצחיק ומהנה, אשר משלב סיפורי עמים מרחבי העולם וממגוון תרבויות, ביחד עם מוזיקה וכלי נגינה מיוחדים, אשר משלימים את האווירה הסוחפת.

אגדות מתנגנות: גם סיפור, גם מוזיקה וגם הומור

המופע אגדות מתנגנות הוא הרבה יותר מסתם סיפור. את המופע מעביר מספר סיפורים מקצועי, וירטואוזי ומצחיק, המשלב מבטאים שונים ותלבושות בהתאם לסיפור המסופר. במהלך המופע, תפגשו את ג'מיל הבדואי, חואן המקסיקני ועוד דמויות רבות ומיוחדות. בסיום המופע, גם נפתיע אתכם עם גרסה מיוחדת משלנו לסיפור כיפה אדומה!

במהלך המופע, נשלב אתכם, הקהל, בקטעי סיפור שונים, ונעלה את הצופים להופיע יחד איתנו כדמויות חיות מהסיפורים. המופע מסופר על ידי השחקנים בהומור רב, ובשילוב מוזיקה ייחודית היוצרת אווירה מתאימה לכל סיפור וסיפור. המופע מועבר על ידי שני אמנים, ונמשך כארבעים וחמש דקות.

לצלול לעולם האגדות עם ג'אמן

מחפשים משהו מעניין לאירוע שלכם? אין לכם מה להתלבט. עם ג'אמן תצללו לעולם שכולו אגדות רחוקות ואקזוטיות, תשתלבו באופן דינמי במהלך הסיפור וההופעה, תחוו צלילים, עלילות ומקצבים מעולמות רחוקים, תצחקו ותתרגשו, ותצאו מהאירוע עם חיוך רחב ובעיקר טעם של עוד.

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי